Ванна Volle 12-88-102 bath 170x75 см гідромасаж
Volle 12-88-102 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-88-102 bath 170x75 см гідромасаж
Усі ціни 20 →Ванна гідромасажна Volle 170х75 12-88-102 / L 12-88-102/L | 40 050 грн. |
Ванна Volle 170х75 см з гідромасажем ліва (12-88-102/L) 12-88-102/L | 40 050 грн. |
Ванна акрилова Volle 12-88-102/L 1700x750x630 ліва з гідромасажем. | 40 050 грн. |
Volle Volle 12-88-102/L | 40 050 грн. |
Ванна акрилова гідромасажна VOLLE 170х75 L (12-88-102/L) | 40 050 грн. |
ще 15 пропозицій
Невдала модель, крани в ногах, відкривати тільки ногою, короткий шланг, запірна арматура - мотлох, три місяці і заміна, відразу треба ставити якісну. Даремно витрачені гроші Немає Компонування, розташування кранів, довжина душового шланга, монтаж Виктор: |
Користуємося вже більше 2х років-політ нормальний. З нової підтікав один патрубок, відразу проварили по гарантії, більше проблем не було. Хотілося б більше, але саме приміщення не дозволяє, зате менше витрата води ... для п'ят, тоді повний релакс, але кажуть можна доставити. Доступна ціна, гідромасаж, нормальна фурнітура до неї Вузькувата буде для великих людей, немає ніяких фільтрів у комплекті. користуюся Volle 12-88-102 170x75 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →