Змішувач Volle Fiesta 1534.110101
Фото 3 |
Volle Fiesta 1534.110101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta 1534.110101
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні Volle Fiesta хром 1534.110101 | 2 850 грн. |
Смеситель для кухни Volle Fiesta 1534.110101, cromo 194980 | 2 850 грн. |
Змішувач для кухні Volle FIESTA чорний матовий (1534.110104) 1534.110104 | 3 400 грн. |
Змішувач для кухні Volle Fiesta високий (1534.110101) 1534.110101 | 2 850 грн. |
Змішувач для кухні VOLLE FIESTA хром (1534.110101) | 2 850 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →