Змішувач Volle Libra 15203200
Фото 3 |
Volle Libra 15203200 |
|
У комплекті зі змішувачем йдуть дві ручки: хромована і чорна.
Можна докупити ручку червоного кольору арт. 15208800
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Libra 15203200
Усі ціни 24 →Змішувач прихованого монтажу Volle Libra хром 1521.100201 | 1 950 грн. |
Змішувач прихованого монтажу VOLLE LIBRA хром латунь 120мм 1521.100201 | 1 950 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Volle LIBRA (1521.100201) 1521.10020 | 1 950 грн. |
Смеситель для душа Volle Libra 1521.100204, скрытый монтаж, de la noche 19 | 2 380 грн. |
Змішувач для душу Volle Libra прихованого монтажу cromo 1521.100201 | 1 950 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →