Змішувач Volle Solo 1510.101401
Фото 6 |
Volle Solo 1510.101401 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Solo 1510.101401
Усі ціни 62 →Змішувач прихованого монтажу VOLLE SOLO хром латунь 160x90мм 1510.101401 | 2 096 грн. |
Смеситель для душа Volle Solo 1510.101421, скрытый монтаж, 25 мм, cepillad | 2 550 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Volle Solo (1510.101401) 1510.101401 | 2 096 грн. |
Змішувач для душу Volle Solo прихованого монтажу 25 мм cepillado bronce 15 | 2 550 грн. |
Смеситель для душа скрытого монтажа Volle Solo (1510.101401) 1510.101401 | 1 698 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →