ДБЖ RITAR RTSW-500L12 500 ВА
Фото 4 |
RITAR RTSW-500L12 500 ВА 500 ВА600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTSW-500L12 500 ВА
Усі ціни 10 →Источник бесперебойного питания RITAR RTSW-500 LED | 3 510 грн. |
ИБП с правильной синусоидой Ritar RTSW-500 LED (300Вт) | 5 320 грн. |
ИБП RITAR RTSW-500 LED Q4 (09562) | 4 400 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar с правильной синусоидой RTSW-500 LED | 3 160 грн. |
ДБЖ Ritar RTSW-500 LED (09562) | 3 276 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації RITAR RTSW-500L12
Ціни на RITAR RTSW-500L12 |
---|---|---|---|---|
RITAR RTSW-500L12 500 ВА | від 2 836 грн. | 10 пропозицій | ||
RITAR RTSW-600L12 600 ВА | від 2 099 грн. | 31 пропозиція |