Стабілізатор напруги Volter Prostor 9 9000 Вт
Відео 6Фото 4 |
Volter Prostor 9 9000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 9000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Prostor 9 9000 Вт
Усі ціни 15 →Стабілізатор напруги Volter Prostor - 9 | 37 790 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Prostor-9 | 37 800 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Prostor-9 107918-141 | 37 800 грн. |
Volter Volter Prostor-9 | 37 800 грн. |
Стабилизатор Volter Prostor 9 00-00007576 | 37 800 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Volter Prostor 9
Ціни на Volter Prostor 9 |
---|---|---|---|---|
Volter Prostor 7 7000 Вт | від 31 430 грн. | 18 пропозицій | ||
Volter Prostor 9 9000 Вт | від 37 790 грн. | 15 пропозицій | ||
Volter Prostor 11 11000 Вт | від 41 990 грн. | 19 пропозицій | ||
Volter Prostor 14 14000 Вт | від 45 110 грн. | 19 пропозицій | ||
Volter Prostor 21 (3x7) 21000 Вт | від 94 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Volter Prostor 27 (3x9) 27000 Вт | від 113 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Volter Prostor 33 (3x11) 33000 Вт | від 114 480 грн. | 4 пропозиції | ||
Volter Prostor 42 (3x14) 42000 Вт | від 135 360 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →