Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA
WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA 8 ТБ SAS 8 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA
Усі ціни 34 →Жесткий диск 3.5" 8TB Western Digital (0B36404 / HUS728T8TALE6L4) | 10 198 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC320 8 Tb (HUS728T8TALE6L4/0B364 | 10 077 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC320 8 Tb (HUS728T8TALE6L4/0B3640 | 9 981 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC320 8TB SATA/256MB (HUS728T8TALE6L4/0 | 9 929 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC320 8 TB (HUS728T8TALE6L4 / 0B36404) Ultra | 11 220 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TAL5204 8 ТБ SAS | від 10 279 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA | від 8 099 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →