Жорсткий диск WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 1 ТБ (1W10001)
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 1 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 1 ТБ
Усі ціни 14 →Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar 7K2 1TB SATA 128MB (HUS722T1TALA604) | 4 049 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Hgst Ultrastar 7K2 HUS722T1TALA604 / 1W10001 | 3 399 грн. |
WD Ultrastar 7K2 HUS722T1TALA604/1W10001 | 4 290 грн. |
Western Digital HUS722T1TALA604 | 4 329 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (1W10001 / HUS722T1TALA604) | 4 696 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604
Ціни на WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 1 ТБ | від 3 399 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ | від 3 602 грн. | 12 пропозицій |
Рекомендуємо