Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC570 WUH722222ALE6L1 22 ТБ SATA
WD Ultrastar DC HC570 WUH722222ALE6L1 22 ТБ SATA 22 ТБ SAS 22 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC570 WUH722222ALE6L1 22 ТБ SATA
Усі ціни 26 →Жесткий диск 3.5" 22TB WD (WUH722222ALE6L4) | 21 620 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC570 22TB SATA/512MB (WUH722222ALE6L4/ | 20 659 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC570 22 TB (WUH722222ALE6L4/0F48155) Ultras | 22 934 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 22TB WD (WUH722222ALE6L4) | 21 671 грн. |
Жесткий диск 3.5" 22TB WD (WUH722222ALE6L4) WUH722222ALE6L4 | 20 796 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації WD Ultrastar DC HC570 WUH722222ALE6L1
Ціни на WD Ultrastar DC HC570 WUH722222ALE6L1 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC570 WUH722222AL5201 22 ТБ SAS | від 22 769 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC570 WUH722222ALE6L1 22 ТБ SATA | від 19 746 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →