Жорсткий диск (HDD) WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200
![]() |
WD WD20EZBX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200
Усі ціни 12 →| 7 561 грн. |
Жесткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EZBX) | 7 992 грн. | ![]() |
| 7 499 грн. |
| 6 456 грн. | ![]() |
| 9 066 грн. |
ще 7 пропозицій
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск WD Blue Blue отримав змішані відгуки від користувачів. Багато хто відзначає його демократичну ціну та тиху роботу, що робить його привабливим вибором для зберігання даних. Деякі користувачі відзначають, що диск швидкий і надійний, особливо для ігор та роботи. Однак, є скарги на вібрацію та шум, які можуть бути дратівливими, а також на ненадійність, оскільки деякі диски виходять з ладу через короткий час. Деякі користувачі вважають, що диск підходить лише для зберігання файлів, а для системи краще використовувати SSD. Загалом, WD Blue Blue може бути хорошим вибором для тих, хто шукає доступний жорсткий диск, але варто враховувати можливі проблеми з надійністю.
Переваги
Мінуси
Відгуки 131 | 18 7 27 66 |
Один із найкращих хардів, з яким я працював =)Пишу до речі з нього =) Невеликий шум
Практичність Ціна Надійний Швидкий Швидкі Немає недоліків =) |
Одна з кращих робочих конячок за адекватну вартість, мені більше 1 тб і не треба, відмінна файломийка) Так, є наступний лвл ап в особі нвме ссд, але і заплатіть за них ви набагато більше) Ціна, практичність Це не нвме ссд, хаха, та немає їх, що ще потрібно від харда?) |
Хороша модель, мені сподобалося З цього можу відзначити його невелику вартість, та упаковку Страшні звуки при вмиканні комп'ютера, і якщо погано прикрутити то буде дуже вібоювати а в цілому тихий користуюся WD WD10EZEX кілька місяців |
Показано 3 з 131 відгуку
ще 10 відгуків
Модификації WD Blue WD20EZBX
| Ціни на WD Blue WD20EZBX |
|---|---|---|---|---|
| WD Blue WD10EARZ 1 TB 64/5400 | від 4 829 грн. | 2 пропозиції | ||
| WD Blue WD10EZEX 1 TB 64/7200 | від 2 890 грн. | 21 пропозиція | ||
| WD Blue WD20EZAZ 2 TB 256/5400 | від 9 746 грн. | 1 пропозиція | ||
| WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200 | від 6 456 грн. | 12 пропозицій | ||
| WD Blue WD20EARZ 2 TB EARZ | від 6 456 грн. | 38 пропозицій | ||
| WD Blue WD40EZZX 4 TB CMR/128 | від 7 667 грн. | 41 пропозиція | ||
| WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR/256 | від 8 847 грн. | 52 пропозиції | ||
| WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR | від 12 581 грн. | 32 пропозиції | ||
| WD Blue WD80EAAZ 8 TB 256/5640 | від 16 846 грн. | 10 пропозицій | ||
| WD Blue WD5000AZLX 500 GB 32/7200 | від 1 310 грн. | 26 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →