Електрогенератор Vitals Master IG 2800b (186223)
Відео 1Фото 9 |
Vitals Master IG 2800b |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master IG 2800b
Усі ціни 11 →Генератор инверторный Vitals Master IG 2800b | 17 867 грн. |
Генератор инверторный Vitals Master IG 2800b (186223) 177329 | 17 867 грн. |
Генератор інверторний Vitals Master IG 2800b (186223) | 17 867 грн. |
Генератор інверторний Vitals Master IG 2800b 186223 | 17 867 грн. |
Генератор інверторний Vitals Master IG 2800b | 16 940 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →