Всесезонна шина West Lake Z401 215/55 R18 99V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
West Lake Z401 215/55 R18 99V 215/55 R18 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake Z401 215/55 R18 99V
WestLake ALL SEASONS ELITE Z-401 215/55 R18 99V (7088791165) | 3 270 грн. |
WestLake All Seasons Elite Z-401 215/55 R18 99V | 4 107 грн. |
Шини WestLake All Season Elite Z-401 215/55 R18 99V XL | 4 216 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 215/55 R18 99V 2274 | 3 839 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 215/55 R18 99V | 4 105 грн. |
Відеоогляди
Модификації West Lake Z401 215/55 R18 99V
Ціни на West Lake Z401 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
West Lake Z401 215/55 R18 99V | від 3 270 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →