Каструля WMF Function 4 07.6024.6380
WMF Function 4 07.6024.6380 2.5 л4.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Function 4 07.6024.6380
Каструля низька WMF Function 4 24 см з кришкою 0760246380 (07.6024.6380) | 8 099 грн. |
WMF 760246380 Function 4 24 см, 4,1 л 760246380Function424см,4,1л | 8 099 грн. |
WMF Function 4 07.6024.6380 | 9 840 грн. |
Модификації WMF Function 4 07.6024.6380
Ціни на WMF Function 4 07.6024.6380 |
---|---|---|---|---|
WMF Function 4 07.6020.6380 | від 6 199 грн. | 2 пропозиції | ||
WMF Function 4 07.6024.6380 | від 8 099 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →