Сотейник WMF Profi Resist 17.5638.6411 28 см
Відео 1Фото 2 |
WMF Profi Resist 17.5638.6411 24 см28 см |
|
Захисна сітка Protection Grid - міцна захист завдяки стійкій до подряпин структурі у вигляді сот.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Profi Resist 17.5638.6411 28 см
Сковорода Hexagon WMF 28 см 1756386411 (17.5638.6411) | 5 499 грн. |
WMF Сковорода сервірувальна 28 см Profi Resist WMF 17 5638 6411 | 5 985 грн. |
WMF 1756386411 Hexagon 28 см 1756386411Hexagon28см | 5 499 грн. |
Сковорода сервірувальна Profi Resist WMF 28 см (17 5638 6411) | 6 584 грн. |
Відеоогляди
Модификації WMF Profi Resist 17.5638.6411
Ціни на WMF Profi Resist 17.5638.6411 |
---|---|---|---|---|
WMF Profi Resist 17.5634.6411 24 см | від 3 999 грн. | 2 пропозиції | ||
WMF Profi Resist 17.5638.6411 28 см | від 5 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →