Литий диск ZF FE190 7x17/5x114.3 ET48 DIA67.1
від 5 311 до 5 988 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації ZF FE190 12
Характеристики
ZF FE190 7x17/5x114.3 ET48 DIA67.1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE190 7x17/5x114.3 ET48 DIA67.1
ZF FE190 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET48 HB | 5 311 грн. |
ZF ZF ZF-FE190 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET48 DIA67.1) HB | 5 988 грн. |
ZF Wheels FE190 BMF (PCD5x114.3 R17 J7.0 ET48 DIA67.1) | 5 674 грн. |
Закрити
Схожі