Литий диск WSP Italy W567 9x19/5x112 ET32 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 6 956 до 15 897 грн. Порівняти ціни 36 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації WSP Italy W567 42
Характеристики
WSP Italy W567 9x19/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W567 9x19/5x112 ET32 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W567) Giasone R19 W9 PCD5x112 ET32 DIA66.6 (hy | 8 702 грн. |
WSP Italy W567 R19 W9 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Hyper Silver | 9 024 грн. |
WSP Italy Audi (W567) Giasone 9x19 5x112 ET32 DIA66.6 HS | 8 834 грн. |
WSP Italy W567 (R19 W9.0 PCD5x112 ET32 DIA66.6) HS | 9 447 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W567) Giasone 9x19 5x112 ET32 DIA66,6 (hyper silver) | 9 365 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі