Литий диск WSP Italy W567 9x20/5x112 ET37 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 13 717 до 17 660 грн. Порівняти ціни 29 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації WSP Italy W567 42
Характеристики
WSP Italy W567 9x20/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W567 9x20/5x112 ET37 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W567) Giasone R20 W9 PCD5x112 ET37 DIA66.6 (ma | 15 313 грн. |
WSP Italy W567 R20 W9 PCD5x112 ET37 DIA66.6 MATT GUN METAL | 15 936 грн. |
WSP Italy W567 (R20 W9.0 PCD5x112 ET37 DIA66.6) MGMP | 15 236 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W567) Giasone 9x20 5x112 ET37 DIA66,6 (matt gun meta | 15 122 грн. |
WSP Italy Audi (W567) Giasone 9x20 5x112 ET37 DIA66.6 MGM | 15 210 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі