Смартфон Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ (23053RN02A)
Відео 4Фото 10 |
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.79 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:199 г
Попередні характеристики можуть змінитися після офіційного анонсу.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 135 →Xiaomi Redmi 12 4/128 Sky Blue | 5 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128GB Dual Sim Sky Blue Redmi 12 4/128GB Sky BlXiaomi Redmi 12 - це смартфон, який ідеально балансує між потужністю та стилем. 6.79-дюймовий екран FHD+ з роздільною зда... щетністю 2460x1080 вражає своєю деталізацією та насиченими кольорами. Підтримка частоти оновлення 90 Гц робить перегляд контенту плавним і захопливим, а сертифікація SGS Low Blue Light забезпечує турботу про ваші очі, запобігаючи втомі під час читання. Ефективність у повсякденному використанні В основі смартфона лежить процесор MediaTek Helio G88, який забезпечує вражаючу продуктивність, що робить ваш досвід використання швидким і плавним. З цим процесором ви можете насолоджуватися швидким запуском додатків, плавною роботою інтерфейсу та видатною продуктивністю в іграх і мультимедійних додатках. Майстерність мобільної фотографії Xiaomi Redmi 12 обладнаний потрійною камерою з 50 МП основним модулем, що дозволяє вам створювати професійні фотознімки з легкістю. Забудьте про невдалі кадри і насолоджуйтеся моментом. У разі нестачі освітлення вам завжди прийде на допомогу світлодіодний спалах, який дарує додаткове світло і допомагає створити яскраві знімки навіть у нічний час. 8 МП модуль приносить насичені кольори та додає широкий кут огляду для захоплення більшого контенту на одній фотографії. 2 МП макро-камера відкриває перед вами світ деталей і маленьких чудес. Безперервна автономність Смартфон Redmi 12 оснащений акумулятором ємністю 5000 mAh, що дає змогу використовувати пристрій упродовж усього дня без постійної потреби в зарядці. Підтримка швидкої зарядки 18 Вт гарантує швидке відновлення заряду, дозволяючи вам залишатися активним. Достатньо місця для всього вашого контенту Вбудована пам'ять 128 ГБ дає змогу зберігати безліч фотографій, відео та застосунків. Якщо місця недостатньо, ви можете розширити його за допомогою SD/TF-карти до 1 ТБ. Дизайн і надійність Стильний дизайн смартфона і стандарт захисту від пилу і вологи IP53 роблять його не тільки привабливим, але і надійним у використанні. Легка вага та компактні розміри роблять його ідеальним для носіння. Занурення в звук Незалежно від того, слухаєте ви музику, дивитеся фільми, граєте в ігри або проводите відеодзвінки, ви будете вражені якістю звуку. Передова звукова технологія створює обволікаючий звуковий простір. Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 5 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128Gb Sky Blue 993282Преміальний, тонший Завдяки стильній та міцній скляній задній панелі товщиною всього 8,17 мм, Redmi 12 пропонує абсолютно но... щеве розуміння того, як виглядати та відчувати себе добре. Нескінченний дизайн декору камер, відкрийте свою уяву Завдяки безшовно інтегрованим камерам та скляній задній панелі преміум-класу, Redmi 12 дійсно виділяється серед конкурентів. Захист за стандартом IP53 Завдяки захисту IP53 Redmi 12 ще більше захищений від бризок і пилу. Не турбуйтеся про дрібниці та насолоджуйте Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128Gb Midnight Black (Global, NFC)Дисплей: 6.79" (2460x1080) / 396ppi / Процесор: MediaTek Helio G88 (12nm) Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-... щеA55) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSD (до 1 ТБ) (або друга SIM-карта) / Камера: Потрійна 50 Мп (f/1.8) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED спалах / Автофокус / Фронтальна 8 Мп (f/2.1) / Комунікації: USB Type-C / Bluetooth 5.3 / Wi-Fi: 2.4GHz|5GHz / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 198.5 г / Операційна система: MIUI 14 based on Android 13 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 4 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128GB Dual Sim Midnight Black Redmi 12 4/128GBСмартфон Xiaomi Redmi 12 Современный и стильный смартфон Xiaomi Redmi 12 сочетает в себе мощный процессор от MediaTek и диспл... щеей FHD+ с частотой 90 Гц. Отличная система камер позволит Вам снимать только лучшие кадры и запечатлеть самые главные моменты жизни. Изысканный дизайн Redmi 12 толщиной всего 8,17 мм придает совершенно новый стиль, благодаря универсальному и прочному дизайну задней панели из ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 5 520 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 5 457 грн.
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 599 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 5 750 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 148 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 4 449 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 2 299 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 5 049 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 619 грн.
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 3 567 грн.
6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 198 г
від 499 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 4 285 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 989 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 4 290 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 579 грн.
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 4 699 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 1 299 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 4 607 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 930 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 5 399 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 661 грн.
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
Redmi 12 Unboxing & Review - Helio G88 SoC, 90Hz Display, and 5000mAh Battery
15 червня 20239 178 переглядів
Xiaomi Redmi 12 test game PUBG Mobile
16 червня 2023183 026 переглядів
Unboxing the Redmi 12 & Review | First Look & What You Need to Know | A Closer Look at Its Features.
19 червня 202322 792 перегляда
Огляд Xiaomi Redmi 12 ВАЖКИЙ ЛЮКС за копійки та НОВІ ПРАВИЛА ГРИ | Новинка
16 червня 2023145 711 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 12
Ціни на Xiaomi Redmi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 449 грн. | 135 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 8 ГБ | від 5 399 грн. | 31 пропозиція | ||
Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 750 грн. | 150 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 299 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 4 988 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 5 212 грн.
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 4 999 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 4 050 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 4 460 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 209 г
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 199 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 198 г
від 5 195 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г