Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB (23053RN02A)
Videos 4Photos 10 |
Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB
Screen:6.79 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 90 Hz
Memory size:128 GB, + memory card slot, RAM 4 GB
CPU:Helio G88
Camera:3 modules, 50 MP, + 8 MP
Battery:5000 mAh
Weight:199 g
Preliminary specifications may change after the official announcement.
Why do smartphones start to slow down and what amount of RAM is now considered optimal?Let's explore the reasons for the slowdown and the optimal amount of RAM for smartphones
How to properly charge your smartphone so that the battery lasts longerSimple rules to extend battery life of your smartphone
All specifications
Buy Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB
All prices 134 →Xiaomi Redmi 12 4/128 Sky Blue | 5 499 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128GB Dual Sim Sky Blue Redmi 12 4/128GB Sky BlXiaomi Redmi 12 - це смартфон, який ідеально балансує між потужністю та стилем. 6.79-дюймовий екран FHD+ з роздільною зда... moreтністю 2460x1080 вражає своєю деталізацією та насиченими кольорами. Підтримка частоти оновлення 90 Гц робить перегляд контенту плавним і захопливим, а сертифікація SGS Low Blue Light забезпечує турботу про ваші очі, запобігаючи втомі під час читання. Ефективність у повсякденному використанні В основі смартфона лежить процесор MediaTek Helio G88, який забезпечує вражаючу продуктивність, що робить ваш досвід використання швидким і плавним. З цим процесором ви можете насолоджуватися швидким запуском додатків, плавною роботою інтерфейсу та видатною продуктивністю в іграх і мультимедійних додатках. Майстерність мобільної фотографії Xiaomi Redmi 12 обладнаний потрійною камерою з 50 МП основним модулем, що дозволяє вам створювати професійні фотознімки з легкістю. Забудьте про невдалі кадри і насолоджуйтеся моментом. У разі нестачі освітлення вам завжди прийде на допомогу світлодіодний спалах, який дарує додаткове світло і допомагає створити яскраві знімки навіть у нічний час. 8 МП модуль приносить насичені кольори та додає широкий кут огляду для захоплення більшого контенту на одній фотографії. 2 МП макро-камера відкриває перед вами світ деталей і маленьких чудес. Безперервна автономність Смартфон Redmi 12 оснащений акумулятором ємністю 5000 mAh, що дає змогу використовувати пристрій упродовж усього дня без постійної потреби в зарядці. Підтримка швидкої зарядки 18 Вт гарантує швидке відновлення заряду, дозволяючи вам залишатися активним. Достатньо місця для всього вашого контенту Вбудована пам'ять 128 ГБ дає змогу зберігати безліч фотографій, відео та застосунків. Якщо місця недостатньо, ви можете розширити його за допомогою SD/TF-карти до 1 ТБ. Дизайн і надійність Стильний дизайн смартфона і стандарт захисту від пилу і вологи IP53 роблять його не тільки привабливим, але і надійним у використанні. Легка вага та компактні розміри роблять його ідеальним для носіння. Занурення в звук Незалежно від того, слухаєте ви музику, дивитеся фільми, граєте в ігри або проводите відеодзвінки, ви будете вражені якістю звуку. Передова звукова технологія створює обволікаючий звуковий простір. Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | 5 499 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128Gb Sky Blue 993282Преміальний, тонший Завдяки стильній та міцній скляній задній панелі товщиною всього 8,17 мм, Redmi 12 пропонує абсолютно но... moreве розуміння того, як виглядати та відчувати себе добре. Нескінченний дизайн декору камер, відкрийте свою уяву Завдяки безшовно інтегрованим камерам та скляній задній панелі преміум-класу, Redmi 12 дійсно виділяється серед конкурентів. Захист за стандартом IP53 Завдяки захисту IP53 Redmi 12 ще більше захищений від бризок і пилу. Не турбуйтеся про дрібниці та насолоджуйте Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 5 499 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128Gb Midnight Black (Global, NFC)Дисплей: 6.79" (2460x1080) / 396ppi / Процесор: MediaTek Helio G88 (12nm) Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-... moreA55) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSD (до 1 ТБ) (або друга SIM-карта) / Камера: Потрійна 50 Мп (f/1.8) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED спалах / Автофокус / Фронтальна 8 Мп (f/2.1) / Комунікації: USB Type-C / Bluetooth 5.3 / Wi-Fi: 2.4GHz|5GHz / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 198.5 г / Операційна система: MIUI 14 based on Android 13 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | 4 999 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128GB Dual Sim Midnight Black Redmi 12 4/128GBСмартфон Xiaomi Redmi 12 Современный и стильный смартфон Xiaomi Redmi 12 сочетает в себе мощный процессор от MediaTek и диспл... moreей FHD+ с частотой 90 Гц. Отличная система камер позволит Вам снимать только лучшие кадры и запечатлеть самые главные моменты жизни. Изысканный дизайн Redmi 12 толщиной всего 8,17 мм придает совершенно новый стиль, благодаря универсальному и прочному дизайну задней панели из ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month Report | 5 520 ₴ |
20 more offer(s)
Series Xiaomi Redmi (low-cost)
from 5 457 ₴
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, powerful processor, Snapdragon 4 Gen 2, camera: 2 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 199 g
from 599 ₴
in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.3, voice assistant, waterproof, 20 – 20000 Hz, battery: 34 mAh, up to 5 h, with case + 30 h
from 4 449 ₴
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 199 g, no charger
from 1 148 ₴
in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, active noise cancellation, waterproof, 20 – 20000 Hz, battery: with case + 40 h
from 5 750 ₴
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 199 g, no charger
from 2 299 ₴
in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, active noise cancellation, game mode, waterproof, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, battery: 54 mAh, with case + 38 h
from 5 049 ₴
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 192 g
from 619 ₴
inserts, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.3, waterproof, 20 – 20000 Hz, battery: up to 5 h, with case + 20 h
from 3 567 ₴
6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 662, camera: 4 modules, 48 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 6000 mAh, 198 g
from 499 ₴
in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.0, waterproof, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, battery: 43 mAh, up to 4 h, with case + 12 h
from 4 285 ₴
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 192 g
from 1 989 ₴
in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, active noise cancellation, game mode, 3D sound, waterproof, battery: with case + 36 h
from 4 290 ₴
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, camera: 4 modules, 50 MP, + 8 MP, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 181 g
from 579 ₴
for active sports, in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.2, waterproof, 20 – 20000 Hz, battery: up to 5 h, with case + 18 h
from 4 699 ₴
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, camera: 4 modules, 50 MP, + 8 MP, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 181 g
from 1 299 ₴
in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, active noise cancellation, waterproof, 32 Ohm, battery: 35 mAh, up to 6 h, with case + 28 h
from 4 607 ₴
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 192 g
from 930 ₴
in-ear, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, active noise cancellation, waterproof, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, battery: 48 mAh, with case + 30 h
from 5 299 ₴
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 199 g, no charger
from 661 ₴
inserts, wireless, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, waterproof, 20 – 20000 Hz, battery: 35 mAh, up to 5 h, with case + 25 h
Video reviews
Redmi 12 Unboxing & Review - Helio G88 SoC, 90Hz Display, and 5000mAh Battery
15 June 20239 178 view
Xiaomi Redmi 12 test game PUBG Mobile
16 June 2023183 026 view
Unboxing the Redmi 12 & Review | First Look & What You Need to Know | A Closer Look at Its Features.
19 June 202322 792 view
Огляд Xiaomi Redmi 12 ВАЖКИЙ ЛЮКС за копійки та НОВІ ПРАВИЛА ГРИ | Новинка
16 June 2023145 711 view
Xiaomi Redmi 12 configurations
Price for Xiaomi Redmi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12 128 GB / 4 GB | from 4 449 ₴ | 134 offers | ||
Xiaomi Redmi 12 128 GB / 8 GB | from 5 299 ₴ | 29 offers | ||
Xiaomi Redmi 12 256 GB / 8 GB | from 5 750 ₴ | 146 offers |
We recommendCompare using chart →
from 4 299 ₴
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, camera: 3 modules, 48 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 190 g
from 4 988 ₴
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, stock Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP52, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g, no charger
from 5 212 ₴
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, camera: 3 modules, 48 MP, съемка 4K, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 199 g
from 4 999 ₴
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, camera: 3 modules, 48 MP, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 190 g
from 4 049 ₴
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, stock Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP52, charger: fast charge, 5000 mAh, 177 g
from 4 460 ₴
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 720G, camera: 4 modules, 48 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, protection IP54, charger: fast charge, 5020 mAh, 209 g
from 4 999 ₴
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, camera: 2 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 195 g
from 5 199 ₴
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 190 g
from 4 999 ₴
6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, camera: 4 modules, 48 MP, + 8 MP, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5020 mAh, 198 g
from 5 195 ₴
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 662, camera: 4 modules, 48 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 199 g
from 5 399 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 5 457 ₴
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, powerful processor, Snapdragon 4 Gen 2, camera: 2 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 199 g