Смартфон Xiaomi Redmi 9 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 48Фото 15 | Товар застарів 4 860 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.53; роздільна здатність екрану: 2340x1080 (19.5:9); Захист екрана: Gorilla Glass v3; Співвідношення дисплей/корпус (%): 83; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Helio G80; Процесор (ГГц): 2; Графічний процесор: ARM Mali-G52 MC2; ОЗП (ГБ): 6; Тип ОЗП: LPDDR4x |
Xiaomi Redmi 9 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.53 ", 2340x1080 (19.5:9), 395 ppi
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G80
Камера:4 модулі, 13 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5020 мАгод
Вага:198 г
Безрамковий дизайн. Окремі слоти для SIM-карт і карти пам'яті. Силіконовий чохол в комплекті. IPS-дисплей з Full HD-роздільною здатністю. Квадро-камера з якісним основним модулем. Wi-Fi 5. USB-C. NFC. Батарея на 5020 мАгод з швидкою зарядкою.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Відгуки 120 | 25 14 31 50 |
- Є лот для microSDXC і двох сім карт не доводиться вибирати що поставити.
- NFC - АКБ довго тримає - Face ID та сканер - Гарна якість відео - Гріється задня панель при зарядці Галина Сильчак: користуюся Xiaomi Redmi 9 64GB більше року |
Продуктивність, акумулятор, дизайн, відбиток пальця Камера Juuzou Inui: користуюся Xiaomi Redmi 9 64GB більше року |
Смартфонм користуюся вже давно, нарікань немає все супер. Це найкращий варіант за ціною і якістю. Ціна, якість, надійність. Не виявлено Vasyl Sylchak: користуюся Xiaomi Redmi 9 64GB більше року |
Показано 3 з 120 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
4 лютого 2022, 15:49
Возможна ли запись(автозапись) вызова без предупреждения для собеседника? #
Есть ли на данной модели функция автозапись звонков без предупреждения для собеседника и без установления для этого сторонних приложений?
Показано 3 із 93 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi 9
Ціни на Xiaomi Redmi 9 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9 32 ГБ / 3 ГБ | від 2 901 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 9 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 246 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 9 128 ГБ / 4 ГБ | від 6 002 грн. | 2 пропозиції |
Є підтримка NFC це мене не раз виручало.
Яскравості вистачає а кольоропередача радує 10/10.
З камерою не так і просто у світлу пору доби фото чіткі, але в сутінках вже з'являється борошно хотілося кращого 7/10.
Що пов'язано з динаміками, то розмовний на 10/10 а від нижній 7/10.
Дуже радує, що є Face ID і відзивливий сканер пальця за шкалою то 9/10.
Що здивувало то з години покупки і за годину використання люфтів не з'явилося.
На рахунок тротлінгу й доводилося перейматися.
В цілому ціна якість 10/10
Про покупку цього смартфона рекомендую