Смартфон Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 34Фото 12 |
Бюджетник покоління Redmi 10A від Xiaomi володіє 6 ГБ оперативної і 128 ГБ енергонезалежної пам'яті в максимально можливій конфігурації. Ємність внутрішнього сховища смартфона підлягає розширенню за допомогою картки microSD, що встановлюється в окремий слот від двох SIM. Працює пристрій під проводом восьмиядерного процесора MediaTek Helio G25 з розряду чіпсетів початкового рівня.
У всю площину лицьової панелі Xiaomi Redmi 10A 128GB / 6gb розпростерся IPS-екран розміру 6.53 дюймів по діагоналі. Дозвіл у нього стандартне (1600х720 пікселів), так само як і частота оновлення (60 Гц). Фотографує смартфон на подвійну основну камеру 13 + 2 МП і на об'єктив 5 МП фронталки в каплевидном вирізі дисплея. На одному майданчику з тильною камерою пристрою розташований дактилоскопічний сканер для розблокування девайса за відбитком пальця. На жаль, NFC-модулем смартфон не розжився. Зате всередині моделі встановлена ємна акумуляторна батарея на 5000 мАгод, що заряджається через контактну групу стрімко застаріваючого роз'єму microUSB.
Купити Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 6 →Xiaomi Redmi 10A 6/128GB Silver | 4 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10A 6/128GB Blue | 5 319 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 6/128GB Sky Blue | 5 290 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 6/128GB Blue | 5 499 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 6/128GB Silver | 5 499 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 6/128GB Black | 5 499 грн. |
1 3 0 0 |
Рекомендую купувати тільки якщо для дзвінків Добре робить у ютубі телеграми та вайбер Фотографує добре якість фото нормальна Вилітає з ігор тік ток трохи глючити буває сам перезавантажується під час роботи Сергій Домбровский: користуюся Xiaomi Redmi 10A 32GB більше року |
вже другий місяць, а вже кладе капець, своїх грошей не коштує дисплей, дві камери норм, дизайн через тиждень кладе, мікро юсб, ціна, дуже легко дряпається Віталій Мідянка: користуюся Xiaomi Redmi 10A 32GB кілька місяців |
Основна камера всього одна в цьому телефоні, не 4, як написано в характеристиках Хороший дисплей, об'єм пам'яті, ємність акумулятора microUSB Алексей Вовк: користуюся Xiaomi Redmi 10A 64GB/4GB менше місяця |
Модификації Xiaomi Redmi 10A
Ціни на Xiaomi Redmi 10A |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10A 32 ГБ / 3 ГБ | від 2 999 грн. | 48 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 852 грн. | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 308 грн. | 66 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 999 грн. | 6 пропозицій |