Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 33Фото 7 |
Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:4 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:181 г
Екран з адаптивною частотою розгортки 90 Гц. Стереодинаміки. ІЧ-порт.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 20 →Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 4/128 Gb Global без NFC White | 5 170 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 4/128Gb Pebble White (Global) | 5 046 грн. |
Xiaomi Redmi 10 2022 4/128GB Carbon Gray 22011119UY | 5 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10 (2022) 4/128Gb Nfc Pebble White (Global) | 4 951 грн. |
Xiaomi Redmi 10 2022 4/128GB Carbon Gray 200085984 | 4 999 грн. |
ще 15 пропозицій
1 0 3 0 |
Тупо 2 рази впавши і відвал процесора таке собі Камера звук Екран який сам по собі мегає без автояскравості Женя Левченко: користуюся Xiaomi Redmi 10 2022 128GB/4GB кілька місяців |
Купили телефон, все добре, але опис хибне, тому що в цьому телефоні немає NFC Все ОК Відсутність NFC, з огляду на те, що в описі вказано його наявність Delber: користуюся Xiaomi Redmi 10 2022 128GB/4GB менше місяця |
Смартфон понравився, гарна камера, зарядка трохи більше години. Тягне багато популярних ігор. Не знаю як у всіх, але у мене часто коли заходжу у гру "Roblox" вилітає( Михайло Мельник: користуюся Xiaomi Redmi 10 2022 128GB/4GB більше року |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi 10 2022
Ціни на Xiaomi Redmi 10 2022 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10 2022 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 290 грн. | 47 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 699 грн. | 20 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 590 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →