Блок живлення Gamemax VP Gamer Modular VP-800-RGB-M
Фото 11 |
Gamemax VP Gamer Modular VP-800-RGB-M |
|
Бюджетний блок живлення із унікальними функціональними можливостями. У даному пристрої використовується декоративне підсвічування RGB, що дозволить зробити комп'ютерну систему більш сучасною та виразною. Пристрій має допоміжні лінії електроживлення з можливістю від'єднання проводів. Це напівмодульна конструкція, з якої вдасться створити акуратне та надійне комп'ютерне складання.
Блок живлення Gamemax VP Gamer Modular VP-800-RGB-M відрізняється наявністю гібридної системи охолодження. Вентилятор 120 мм працює у парі з теплообмінним радіатором. Для активації напівпасивного охолодження передбачено окрему кнопку. При увімкненні режиму ECO відбувається помітне зниження робочого шуму. Ця опція буде дуже доречною, якщо комп'ютер часто використовується вночі. Також виробником передбачена можливість живлення одразу двох відеокарт, що дає змогу побудувати непоганий геймерський комп'ютер. Схемотехніка сертифікована за стандартами 80+, що дає змогу стабілізувати електроживлення ПК навіть під навантаженням. Блок живлення належить до бюджетного сегменту, маючи при цьому потенціал дорогих професійних рішень.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax VP Gamer Modular VP-800-RGB-M
Усі ціни 44 →GAMEMAX VP-800-M RGB 800W (VP-800-M-RGB) VP-800-M-RGB | 2 153 грн. |
Блок питания Gamemax 800W (VP-800-M-RGB) | 2 153 грн. |
Блок живлення Gamemax 800W (VP-800-M-RGB) | 2 153 грн. |
Блок питания GameMax vp-800-m-rgb, 800w | 2 357 грн. |
Блок живлення Gamemax 800W (VP-800-M-RGB) | 2 282 грн. |
Процессор Ryzen 5-4500
Башня DeepCool gama Gammaxx 300
1-sdd 1-hdd
оперативной памяти 2х8 3200
Модификації Gamemax VP Gamer Modular
Ціни на Gamemax VP Gamer Modular |
---|---|---|---|---|
Gamemax VP Gamer Modular VP-500-RGB-M | від 1 499 грн. | 41 пропозиція | ||
Gamemax VP Gamer Modular VP-600-RGB-M | від 1 825 грн. | 47 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer Modular VP-700-RGB-M | від 1 899 грн. | 39 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer Modular VP-800-RGB-M | від 2 037 грн. | 45 пропозицій |