Біти / торцеві голівки Yato YT-0484
Yato YT-0484 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0484
Набор бит Yato 1/4" 2ед. (YT-0484) | 83 грн. |
Насадка викрутки YATO YT-0484 | 83 грн. |
Набір біт 2шт SL4/5*100 мм YATO YT-0484 | 151 грн. |
Набір біт YATO SL4 SL5x100мм 2шт (YT-0484) | 79 грн. |
Насадка для викрутки плоска 1/4" SL4/5 х 100 мм 2 шт. YATO (YT-0484) | 85 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →