Біти / торцеві голівки Yato YT-1025
Yato YT-1025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1025
Усі ціни 8 →Набор 6-гранных ударных торцевых головок 1/2" Yato для гайковерта, 10 шт Y | 1 925 грн. |
Набор головок 6-гранных ударных Yato 1/2" 10ед. (YT-1025) | 2 100 грн. |
Набір головок торцевих Yato YT-1025 | 1 995 грн. |
Набір ударних головок YATO 1/2" 10-22 мм 10 предметів (YT-1025) | 1 871 грн. |
Набір Головок Ударних(М10-22)1/2'' Шестигранний Комплект 10 шт YATO YT-102 | 2 240 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-1025:
- Розміри: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →