Струбцина Yato YT-64271 55 мм
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-64271 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-64271 55 мм
Струбцина-прищепка Yato 55мм (YT-64271) | 121 грн. |
Струбцина Пружинна(Затискач Прищіпка)Пластикова 150 мм YATO YT-64271 | 192 грн. |
Струбцина пружинна пластикова YATO 150мм (YT-64271) | 115 грн. |
Струбцина Пружинна(Затискач Прищіпка)Пластикова 150 мм YATO(YT-64271) | 119 грн. |
Струбцина прищіпка Yato YT-64271 | 121 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-64271
Ціни на Yato YT-64271 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-64270 42 мм | від 63 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-64271 55 мм | від 115 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-64272 79 мм | від 132 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →