Лещата Yato YT-6512 Ø 90 мм
Yato YT-6512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6512 Ø 90 мм
Тиски трубные Yato 90 мм (YT-6512) | 3 740 грн. |
Лещата відкидні для труб YATO до 90мм (YT-6512) | 3 152 грн. |
Тиски(90мм)Слюсарні Трубні(Відкидні)YATO YT-6512 | 3 940 грн. |
Тиски відкидні для труб YATO до 90мм (YT-6512) | 3 152 грн. |
Модификації Yato YT-6512
Ціни на Yato YT-6512 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6510 Ø 60 мм | від 1 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6511 Ø 76 мм | від 2 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-6512 Ø 90 мм | від 3 152 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6513 Ø 110 мм | від 5 390 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →