Лещата Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 мм
Відео 6Фото 3 |
Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 ммгубки 125 мм Ø 64 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 мм
Усі ціни 7 →Лещата слюсарні YATO 100мм 10кг (YT-6505) | 4 382 грн. |
Лещата слюсарні YATO 100 мм (YT-6505) | 5 054 грн. |
Тиски(100мм)Слюсарні Поворотні з ковадлом YATO YT-6505 | 5 459 грн. |
Тиски слюсарні YATO 100мм 10кг (YT-6505) | 4 382 грн. |
Лещата слюсарні YATO 100 мм (YT-6505) | 5 835 грн. |
Тиски YATO слюсарні поворотні з ковадлом (YT-6505) | 5 096 грн. |
Поворотні слюсарні лещата 100 мм YATO YT-6505 | 5 940 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-6505
Ціни на Yato YT-6505 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 мм | від 4 382 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-6506 губки 125 мм Ø 64 мм | від 7 246 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →