Струбцина Yato YT-6414 500 мм
Yato YT-6414 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6414 500 мм
Струбцина F-образная Yato 500мм (YT-6414) | 1 859 грн. |
Струбцина YATO 500х120мм (YT-6414) | 1 568 грн. |
Струбцина столярна YATO 500 x 120 мм (YT-6414) | 1 807 грн. |
Струбцина YATO 500х120мм (YT-6414) | 1 568 грн. |
Струбцина столярна YATO 500 x 120 мм (YT-6414) | 1 859 грн. |
Модификації Yato YT-6414
Ціни на Yato YT-6414 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6412 300 мм | від 1 345 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-6413 400 мм | від 1 438 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-6414 500 мм | від 1 568 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-6415 600 мм | від 1 660 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-6416 900 мм | від 1 966 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-6417 1050 мм | від 2 179 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →