Лещата Yato YT-6501 губки 100 мм
Відео 2Фото 5 |
Yato YT-6501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6501 губки 100 мм
Лещата слюсарні обертові з наковальнею YATO 100мм 7кг (YT-6501) | 2 950 грн. |
Лещата слюсарні YATO 100 мм (YT-6501) | 3 402 грн. |
Тиски(100мм)Слюсарні Поворотні з ковадлом YATO YT-6501 | 3 693 грн. |
Лещата слюсарні YATO (YT-6501) 100 мм | 4 259 грн. |
Тиски поворотні професійні слюсарні 100 мм YATO YT-6501 | 4 290 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-6501
Ціни на Yato YT-6501 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6501 губки 100 мм | від 2 950 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6502 губки 125 мм | від 3 877 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-65048 губки 150 мм | від 8 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-6503 губки 150 мм | від 4 887 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-6504 губки 200 мм | від 6 597 грн. | 9 пропозицій | ||
Yato YT-65049 губки 200 мм | від 10 110 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →