Лещата Yato YT-6506 губки 125 мм Ø 64 мм
Відео 6Фото 3 |
Yato YT-6506 губки 100 мм Ø 44 ммгубки 125 мм Ø 64 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6506 губки 125 мм Ø 64 мм
Усі ціни 7 →Тиски слесарные Yato 125 мм (YT-6506) | 8 600 грн. |
Лещата слюсарні YATO 125мм 20кг (YT-6506) | 7 246 грн. |
Тиски(125мм)Слюсарні Поворотні з ковадлом YATO YT-6506 | 9 013 грн. |
Тиски слюсарні YATO 125мм 20кг (YT-6506) | 7 246 грн. |
Лещата слюсарні поворотні 125 мм Yato (YT-6506) | 10 010 грн. |
Лещата слюсарні YATO (YT-6506) 125 мм | 9 729 грн. |
Лещата слюсарні поворотні з ковадлом YATO YT-6506 | 8 428 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-6506
Ціни на Yato YT-6506 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6505 губки 100 мм Ø 44 мм | від 4 382 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-6506 губки 125 мм Ø 64 мм | від 7 246 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →