Лещата Yato YT-65072 85 мм / губки 100 мм
Фото 4 |
Yato YT-65072 85 мм / губки 100 мм120 мм / губки 150 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-65072 85 мм / губки 100 мм
Усі ціни 9 →Тиски сверлильные Yato (YT-65072) | 1 650 грн. |
Лещата для верстатів YATO 160мм (YT-65072) | 1 391 грн. |
Лещата для верстатів YATO 100 мм (YT-65072) | 1 604 грн. |
Тиски (160мм) Верстатні свердлильні YATO YT-65072 | 1 777 грн. |
Тиски для верстатів YATO 160мм (YT-65072) | 1 391 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Yato YT-65072
Ціни на Yato YT-65072 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-65072 85 мм / губки 100 мм | від 1 391 грн. | 9 пропозицій | ||
Yato YT-65073 120 мм / губки 150 мм | від 3 003 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →