Лещата Yato YT-6502 губки 125 мм
Відео 2Фото 5 |
Yato YT-6502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6502 губки 125 мм
Усі ціни 8 →Лещата слюсарні поворотні 125мм 10 кг. Yato YT-6502 | 4 225 грн. |
Тиски слесарные Yato 125 мм (YT-6502) | 4 600 грн. |
Лещата слюсарні обертові з наковальнею YATO 125мм 10кг (YT-6502) | 3 877 грн. |
Лещата слюсарні YATO 125 мм (YT-6502) | 4 471 грн. |
Тиски(125мм)Слюсарні Поворотні з ковадлом YATO YT-6502 | 4 826 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Yato YT-6502
Ціни на Yato YT-6502 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6501 губки 100 мм | від 2 950 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-6502 губки 125 мм | від 3 877 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-6503 губки 150 мм | від 4 887 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-65048 губки 150 мм | від 7 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6504 губки 200 мм | від 6 597 грн. | 10 пропозицій | ||
Yato YT-65049 губки 200 мм | від 10 110 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →