Пила Yato YT-82188
Фото 6 |
Yato YT-82188 акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Модель YT-82188 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82188
Пила стрічкова акумуляторна YATO YT-82188 (без АКБ та ЗП) | 6 210 грн. |
Пила YATO стрічкова по металу акумуляторна 18В (YT-82188) | 7 241 грн. |
Акумуляторна Стрічкова Пила 18 В YATO (YT-82188) БЕЗ АКУМУЛЯТОРА | 7 777 грн. |
Полотно пиляльні по металу замкнуті YATO біметал, 1140х13 х 0,65 мм. 14 зу | 782 грн. |
Пила стрічкова Yato по металу 18 В з полотном 14 зуб/1" (1140х12.7х0.6 мм) | 7 301 грн. |
Модификації Yato YT-82188
Ціни на Yato YT-82188 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82187 | від 8 899 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-82188 | від 6 210 грн. | 5 пропозицій |