Секатор Yato YT-8845
Yato YT-8845 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8845
Усі ціни 7 →Секатор Yato (YT-8845) | 567 грн. |
Секатор YATO 200 мм (YT-8845) | 551 грн. |
Секатор YATO YT - 8845 алюмінієві ручки | 560 грн. |
Секатор 200 мм Для Обрізання Сучків 20 мм YATO (YT-8845) | 650 грн. |
Секатор садовий YATO YT-8845 200 мм | 628 грн. |
Секатор YATO 200 мм (YT-8845) | 567 грн. |
Секатор YATO YT-8845 200 мм | 567 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →