Літня шина Yokohama Advan Sport V103 265/35 R20 99Y
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V103 265/35 R20 99Y 265/35 R20 99 Y 265/35 R20 99 Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V103 265/35 R20 99Y
Усі ціни 6 →Yokohama ADVAN SPORT V103S 265/35 R20 99Y AO RPB (8046442697) | 19 850 грн. |
Yokohama Advan Sport V103S 265/35 R20 99Y | 12 788 грн. |
Yokohama Advan Sport V103S 265/35 R20 99Y AO XL | 9 447 грн. |
Yokohama ADVAN Sport V103 265/35R20 99Y | 10 400 грн. |
Yokohama ADVAN Sport V103 265/35R20 99Y | 10 920 грн. |
Yokohama Advan Sport V103S 265/35 R20 99Y AO | 11 006 грн. |
1 0 3 12 |
225/45R17 Yokohama Advan Sport V103 91W MO. Гарне зчеплення в суху та мокру погоду. Досить тихі та комфортні, але шум сильно залежить від якості асфальту. В екстремальних режимах веде себе передбачувано. Хороше зчепленняВідмінна керованістьДостатньо комфортні для спортивних шин Поки не виявив користуюся Yokohama Advan Sport V103 245/40 R18 97Y більше року |
Показано 1 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V103 265/35 R20 99Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V103 265/35 R20 99Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V103 265/35 R20 99Y | від 9 447 грн. | 6 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V103 265/35 R20 99Y Audi | від 9 988 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →