Зимова шина Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R17 94Q
Відео 14Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R17 94Q 235/45 R17 94 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R17 94Q
Усі ціни 13 →Шина Yokohama IceGuard IG60 235/45 R17 94Q | 4 722 грн. |
Yokohama Ice Guard IG60 (235/45R17 94Q) | 4 848 грн. |
Зимние шины Yokohama Ice Guard iG60 235/45 R17 94Q 1001183651 | 4 984 грн. |
Зимова шина YOKOHAMA Ice Guard IG60 235/45R17 94Q | 4 738 грн. |
YOKOHAMA Зимова шина YOKOHAMA Ice Guard IG60 235/45R17 94Q | 4 761 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R17 94Q
Ціни на Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R17 94Q |
---|---|---|---|---|
Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R17 94Q | від 4 722 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →