Каструля Pepper Sesame PR-1202-20
Pepper Sesame PR-1202-20 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Sesame PR-1202-20
Кастрюля Pepper Sesame PR-1202-20, 3.6л 127247 | 715 грн. |
PEPPER PR-1202-20 | 935 грн. |
Pepper PR-1202-20 | 401 грн. |
Модификації Pepper Sesame PR-1202-20
Ціни на Pepper Sesame PR-1202-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Sesame PR-1202-16 | від 316 грн. | 3 пропозиції | ||
Pepper Sesame PR-1202-18 | від 357 грн. | 3 пропозиції | ||
Pepper Sesame PR-1202-20 | від 401 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →