Змішувач Zerix PUD7-045 ZX2791
Фото 4 |
Zerix PUD7-045 ZX2791 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix PUD7-045 ZX2791
Усі ціни 27 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 045 хром си | 1 084 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX PUD7 045 нержавейка (ZX2810) | 1 701 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX PUD7 045 білий | 1 128 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 045 білий с | 1 128 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 045 сатин с | 1 701 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →