Змішувач Zerix PUD7-146 ZX2792
Фото 4 |
Zerix PUD7-146 ZX2792 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix PUD7-146 ZX2792
Усі ціни 29 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 146 хром си | 1 084 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX PUD7 146 нержавейка (ZX2811) | 1 701 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX PUD7 146 (ZX2811) | 1 701 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 146 сатин с | 1 701 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 146 білий с | 1 128 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →