Змішувач KRONER Elbe-C071 CV016437
Фото 9 |
KRONER Elbe-C071 CV016437 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C071 CV016437
Усі ціни 13 →Kroner Kroner KRM Elbe - C071 | 1 344 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER Elbe-C071 хром | 1 344 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRM Elbe-C071 197156 | 1 344 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Elbe-C071 (CV016437) CV016437 | 1 344 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Elbe-C071 хром | 1 344 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →