Литий диск Zorat 337 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
Фото 4 | від 3 482 до 4 280 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 337 9
Характеристики
Zorat 337 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 337 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 337 R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 (HS) 1000494378 | 3 647 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 337 R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 HS | 3 767 грн. |
ZW 337 6,5x15/4x100 D67,1 ET35 HS | 3 665 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-337 (R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1) HS | 4 102 грн. |
ZW 337 (R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1) HS | 3 743 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі