Литий диск Zorat D571 6,5x16/5x139,7 ET20 DIA110,1
від 4 566 до 5 575 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Zorat D571 2
Характеристики
Zorat D571 6,5x16/5x139,7 ET20 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat D571 6,5x16/5x139,7 ET20 DIA110,1
Сортувати
Диски ZW D571 6,5x16 5x139,7 ET20 DIA110,1 (MB) | 4 566 грн. |
Zorat Wheels D571 6.5x16 5x139.7 ET20 DIA110.1 MB | 4 670 грн. |
Диск ZW D571 MB R16 W6,5 PCD5x139,7 ET20 DIA110,1 | 4 820 грн. |
Zorat Wheels D571 6.5x16 5x139.7 ET20 DIA110.1 MB | 5 102 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels D571 6.5x16 5x139.7 ET20 DIA110.1 MB | 5 022 грн. |
Zorat Wheels D571 6.5x16 5x139.7 ET20 DIA110.1 MB | 4 815 грн. |
Zorat Wheels D571 (R16 W6,5 PCD5x139,7 ET20 DIA110,1) 256838 | 4 889 грн. |
Диск Zorat Wheels D571 6.5x16 5x139.7 ET20 DIA110.1 MB | 5 575 грн. |
Диск ZW D571 matt black R16 W6,5 PCD5x139,7 ET20 DIA110,1 | 4 888 грн. |
Закрити
Схожі