Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB SOLO (ZT-D40600G-10L)
Відео 1Фото 8 |
ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB SOLO |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZOTAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZOTAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB SOLO
Усі ціни 34 →Zotac GeForce RTX 4060 Gaming SOLO 8192MB (ZT-D40600G-10L) ZT-D40600G-10L | 14 119 грн. |
Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Solo (ZT-D40600G-10L) ZT-D4060 | 13 825 грн. |
Відеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4060 8GB Solo (ZT-D40600G-10L) Ua | 14 139 грн. |
Видеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4060 8GB Solo (ZT-D40600G-10L) Ua | 14 004 грн. |
Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Solo (ZT-D40600G-10L) | 13 825 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →