Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity (ZT-D40810D-10P)
Фото 8 |
ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity 16 ГБ / 2505 МГц16 ГБ / 2520 МГц |
|
Ігрова відеокарта топового рівня від Zotac з 16 ГБ відеопам'яті GDDR6X, яка входить у престижну "чотиритисячну" лінійку відеокарт NVIDIA (Ada Lovelace, 5 нм, 2022 рік), де за потужністю поступається лише RTX 4090 з 24 ГБ відеопам'яті. Як і більшість продукції Zotac, за ціною та можливостями пристрій перевершує більшість модифікацій RTX 4080 від конкуруючих брендів. Система охолодження IceStorm 2.0 повністю перероблена з урахуванням специфіки чіпів NVIDIA Ada Lovelace: масивна металева основа накриває щільний радіатор, який пронизує 9 композитних теплопровідних трубок, зверху цю конструкцію прикривають 3 три 110-мм вентилятори з широкими вигнутими.
СО заточена на 2 режими роботи (продуктивний та тихий). Обидва режими вшиті в BIOS, а їх перемикання передбачена окрема кнопка. Захисний кожух прикрашений RGB-підсвічуванням SPECTRA 2.0. Дизайн RTX 4080 багато в чому повторює попередника RTX 3080. Плату довжиною 356 мм накриває комплексна система охолодження, сама картка займає 3.5 слота материнської плати, а для обробки освітлення та відображення в ній передбачені окремі RT-ядра третього покоління.
А ось як основа використовується абсолютно новий кристал AD103 з 9728 ядрами CUDA, розігнаним до 2505 МГц GPU та 16 ГБ відеопам'яті GDDR6X з підтримкою 256-бітної шини обміну даними. Як і всі представники сімейства NVIDIA Ada Lovelace, цей GPU підтримує апаратне трасування променів та систему розумного масштабування DLSS 3.0, яка забезпечує помітне прискорення в іграх, де реалізовано цей алгоритм.
В ігрових тестах вона обходить попередницю RTX 3080 на 25-30% залежно від обраного дозволу. При залученні DLSS 3.0 різниця зростає ще сильніше, тому попередні версії цієї технології працюють менш ефективно. В цілому власник ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity може розраховувати на стабільно високий фреймрейт в ААА-іграх останніх років з максимальними графічними налаштуваннями та роздільною здатністю 2K.
У 4K можливо деякі провисання, тому найчастіше доведеться знижувати рівень графіки та активніше налягати на DLSS. За задумом виробника вона також може сподобатися художникам, аніматорам, розробникам ігор та іншим профі, професійна діяльність яких вимагає потужну та сучасну відеокарту. Як і в минулих поколіннях у комплекті з пристроєм йде пакет інструментів для роботи з тривимірною графікою, оптимізації стрімінгу, зниження затримки при передачі сигналу з пристроїв, що управляють, прискорення завантаження текстур і т. д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZOTAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZOTAC.
Купити ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity
Усі ціни 13 →Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4080 16GB Trinity (ZT-D40810D-10P) | 49 815 грн. |
Відеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4080 16GB Trinity (ZT-D40810D-10P) | 49 597 грн. |
Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4080 16GB Trinity (ZT-D40810D-10P) | 50 129 грн. |
Відеокарта ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 16GB Trinity (ZT-D40810D-10P) GAM | 61 227 грн. |
Видеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4080 16GB Trinity (ZT-D40810D-10P) | 49 443 грн. |
Модификації ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity
Ціни на ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity |
---|---|---|---|---|
ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity | від 47 880 грн. | 13 пропозицій | ||
ZOTAC GeForce RTX 4080 16GB Trinity OC | від 47 880 грн. | 10 пропозицій |