Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN (ZT-D40710F-10SMP)
Фото 10 |
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZOTAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZOTAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN
Відеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4070 Ti Amp Airo SPIDER-MAN Across the | 33 768 грн. |
Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN: Across th | 37 677 грн. |
Видеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN: Across th | 33 905 грн. |
Відеокарта Zotac GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDERMAN 12GB GDDR6X (ZT-D4 | 36 440 грн. |
Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN: Across th | 33 758 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →