Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge OC (ZT-D40610H-10M)
Фото 8 |
ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge OC 8 ГБ / 2535 МГц8 ГБ / 2550 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZOTAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZOTAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge OC
Усі ціни 35 →Zotac GeForce RTX 4060 Ti Gaming Twin Edge OC 8192MB (ZT-D40610H-10M) ZT-D | 19 139 грн. |
Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 Twin Edge OC ZT-D40610H-10M | 18 799 грн. |
Відеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4060 Ti 8GB Twin Edge Oc (ZT-D40610H-1 | 18 894 грн. |
Видеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4060 Ti 8GB Twin Edge Oc (ZT-D40610H-1 | 18 714 грн. |
Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 Twin Edge OC (ZT-D40610H-10 | 18 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge OC
Ціни на ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge OC |
---|---|---|---|---|
ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge | від 15 510 грн. | 34 пропозиції | ||
ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge OC | від 17 413 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →