Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC 8 ГБ / 2475 МГц8 ГБ / 2505 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC
Усі ціни 34 →Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC | 14 099 грн. |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8192MB (RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8 | 14 099 грн. |
Видеокарта Msi GeForce Rtx 4060 Ventus 2X White 8G Oc | 13 964 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 4060 Ventus 2X White 8G Oc | 14 099 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC | 14 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC
Ціни на MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G | від 13 724 грн. | 5 пропозицій | ||
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC | від 13 454 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →