Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge (ZT-D40600E-10M)
Фото 7 |
ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge 8 ГБ / 2460 МГц8 ГБ / 2475 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZOTAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZOTAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge
Усі ціни 12 →Видеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4060 8GB Twin Edge (ZT-D40600E-10M) Ua | 14 211 грн. |
Відеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 4060 8GB Twin Edge (ZT-D40600E-10M) Ua | 14 347 грн. |
Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge (ZT-D40600E-10M) ZT | 15 467 грн. |
Видеокарта ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Twin Edge ZT-D40600E-10M | 14 086 грн. |
Zotac GAMING GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge (ZT-D40600E-10M) ZT-D40600E-10 | 14 399 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge
Ціни на ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge |
---|---|---|---|---|
ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge | від 14 086 грн. | 12 пропозицій | ||
ZOTAC GeForce RTX 4060 8GB Twin Edge OC | від 14 219 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →