Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Asus

Ноутбук Asus Vivobook 16 X1605VA [X1605VA-MB234] (90NB10N3-M009J0)

Фото - Ноутбук Asus Vivobook 16 X1605VA (X1605VA-MB234)
Відео 13Фото 29
Порівняти ціни 27 →
2023 рікVivoBookSSD M.2Wi-Fi 6Eпідсвіткабез апгрейду ОЗП
Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10)
Процесор:Core i3, 1315U, 0.9 ГГц
Відеокарта:UHD Graphics 64EUs
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ
Вага ноутбука:1.88 кг
в списокмої списки
Модифікації Asus Vivobook 16 X1605VA 17
Характеристики
Asus Vivobook 16 X1605VA [X1605VA-MB234]
2023 рікVivoBookSSD M.2Wi-Fi 6Eпідсвіткабез апгрейду ОЗП
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана16 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1200 (16:10)
Частота зміни кадрів60 Гц
Яскравість300 нт
Колірне охоплення (NTSC)45 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Процесор
СеріяCore i3
Модель1315U
Кодова назва процесораRaptor Lake (13th Gen)
Кількість ядер6 (2P+4E)
Кількість потоків8
Тактова частота0.9 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.5 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)15 Вт
Тест Passmark CPU Mark13004 points
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП16 ГБ
Тип пам’ятіDDR4
Частота пам'яті ОЗП3200 МГц
Кількість слотів ОЗПвбудована + 1 слот
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Серія відеокартиIntel HD Graphics
Модель відеокартиUHD Graphics 64EUs
Тест 3DMark0623680 points
Тест 3DMark Vantage P15907 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача512 ГБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 3.0 4x
Інтерфейс роз'єму M.2PCI-E 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v1.4
Кардридер
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-C 5Gbps1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються1
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetoothv5.3
Мультимедіа
Web-камера1280x720 (HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї42 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення45 Вт
Інше
Передвстановлена ОСбез ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)359x250x20 мм
Вага1.88 кг
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2023
Маркування виробника
90NB10N3-M009J0

Ноутбук оснащений антибактеріальним захистом, технологія ASUS Antibacterial Guard, що відповідає міжнародному стандарту ISO 22196.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Бюджетна ефективність

Ноутбук Asus Vivobook 16 X1605VA-MB234 (90NB10N3-M009J0) належить до доступного сегмента, але пропонує достатньо можливостей для дому, навчання та офісної роботи. Виробник обрав 6-ядерний процесор Core i3 1315U і доповнив його 16 ГБ оперативної пам'яті, тому система впевнено справляється з повсякденними завданнями, багатозадачністю та одночасним запуском кількох програм.

Модель підходить для навчання, фрілансу, роботи з документами, презентаціями, браузером, відеозв'язку, перегляду фільмів у високій якості та базової обробки медіафайлів. Енергоефективні комплектуючі допомагають зменшити нагрівання, рівень шуму та витрати заряду батареї. Для зберігання документів, особистих файлів та встановлення програм передбачено SSD об'ємом 512 ГБ.

Конструктивні переваги

Лептоп отримав широкоформатний IPS-дисплей з діагоналлю 16 дюймів та роздільною здатністю FHD, завдяки чому на екрані вміщується більше інформації. Матриця пройшла перевірку на безпеку для очей та відповідає стандартам TÜV Rheinland.

Корпус також розрахований на підвищену стійкість до механічних впливів та інших несприятливих факторів, що підтверджується сертифікацією MIL-STD-810. Для зручності передбачені клавіатура ErgoSense з підсвічуванням, відкидна кришка на 180 градусів та інтелектуальне шумозаглушення мікрофона. За приватність і гігієну відповідають захисна шторка веб-камери та антибактеріальне покриття ASUS Antimicrobial Guard Plus, яке допомагає стримувати поширення патогенів.

Де купити Asus Vivobook 16 X1605VA [X1605VA-MB234]

Ноутбук ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB234 (90NB10N3-M009J0) 90NB10N3-M009J0

Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
25 999 грн.

Asus Ноутбук Asus VivoBook 16 X1605VA (X1605VA-MB234) Indie Black (90NB10N3-M009J0)

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
26 599 грн.

Ноутбук Vivobook 16 (X1605) | X1605VA-MB234 (90NB10N3-M009J0)

Asus.com
Офіційний партнер Asus
(Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Ноутбук Asus VivoBook 16 X1605VA Indie Black (X1605VA-MB234, 90NB10N3-M009J0) VivoBook 16 X1605VA Indie Black (X1605VA-MB234

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років (Харків)
Поскаржитись
26 969 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB234 (90NB10N3-M009J0) 90NB10N3-M009J0

Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
28 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus Vivobook 16 X1605VA [X1605VA-MB234]

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди